Hull City - Norwich, wynik meczu 1-2

Drużyny Hull City i Norwich spotkały się w zaciętym meczu w ramach 27. kolejki ligi Championship. Ostatecznie to Norwich wyszło zwycięsko z boiska The MKM Stadium, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie Norwich 1-0, jednak to oni zdołali utrzymać przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Raport z meczu Hull City vs Norwich

Mecz pomiędzy drużynami Hull City a Norwich odbył się na stadionie The MKM Stadium w ramach 27 kolejki Championship. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00, a sędzią głównym był Andrew Kitchen z Anglii.

Początek meczu obfitował w szybkie i dynamiczne akcje, ale to goście z Norwich potrafili wykorzystać swoje okazje. W 36. minucie Jonathan Rowe wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0 przed przerwą.

Druga połowa to nadal walka obu drużyn, zacięte starcia i groźne kontry. Gospodarze popełniali błędy, co skutkowało kilkoma żółtymi kartkami dla zawodników Hull City. W 50. minucie kartonik obejrzał Ozan Tufan, a dwie minuty później Regan Slater również dostał upomnienie.

Norwich nie zamierzało odpuszczać i w końcówce meczu potwierdziło swoją przewagę. W 88. minucie C. Fassnacht podwyższył prowadzenie dla gości, ustalając wynik na 2-0.

Mimo to Hull City nie poddało się i w doliczonym czasie gry udało im się zdobyć bramkę honorową. T. Morton w 90. minucie zmniejszył wynik na 2-1, lecz nie zdołali już doprowadzić do wyrównania.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Norwich 2-1, a emocje towarzyszyły zawodnikom do samego końca. Ostatecznie żółte kartki zostały pokazane także zawodnikom gości - w sumie aż czterem piłkarzom, a żadnej czerwonej kartki nie zanotowano.

Wynik ten wpłynie na następne mecze obu drużyn. Hull City zmierzy się kolejno z zespołami Birmingham, Sunderland i Millwall, natomiast Norwich czekają starcia z Bristol Rovers, West Brom oraz Leeds.