Spotkanie QPR - Norwich, wynik 2-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami QPR i Norwich. Mecz rozegrany na MATRADE Loftus Road zakończył się remisem 2-2, pomimo prowadzenia QPR 1-0 po pierwszej połowie. Spotkanie miało miejsce w dniu 10 lutego 2024 roku o godzinie 15:00, a emocje wciąż pulsuje, choć odbyło się już dwa dni temu.

Relacja z meczu QPR - Norwich: Remis 2-2 po emocjonującym starciu

Dramatyczne widowisko na stadionie MATRADE Loftus Road zakończyło się remisem 2-2 pomiędzy drużynami QPR i Norwich. Mecz pełen zwrotów akcji oraz doskonałych akcji ofensywnych nie pozostawił nikogo obojętnym.

Spotkanie rozpoczęło się od dynamicznej gry obu drużyn, które od pierwszych minut szukały okazji do zdobycia bramki. W 27. minucie to gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale J. Colbacka, który wykorzystał świetne podanie od kolegi z drużyny.

Po przerwie to Norwich zaczęło narzucać swój rytm gry i w 48. minucie K. McLean doprowadził do wyrównania po precyzyjnym uderzeniu, z asystą od Gabriela Sary. Chwilę później, w 62. minucie, J. Sargent podwyższył prowadzenie dla gości, ustalając wynik na 1-2.

Jednak QPR nie zamierzało się poddać i w 77. minucie M. Frey po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyrównał na 2-2, dając swojej drużynie szansę na zdobycie pełnej puli punktów.

Emocje sięgnęły zenitu w końcówce meczu, kiedy to obie drużyny starały się zdobyć decydujące trafienie. Ostatecznie jednak, mimo starań, żadna z nich nie zdołała zmienić wyniku na swoją korzyść, a spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Warte odnotowania są również kartki, jakie otrzymali zawodnicy obu drużyn. W drużynie gospodarzy żółte kartki obejrzało dwóch zawodników: Ilias Chair oraz Jake Clarke-Salter. Natomiast w drużynie gości żółte kartki otrzymali Ben Gibson, Kenny McLean, Grant Hanley oraz Sam McCallum. Żadna z drużyn nie zanotowała czerwonej kartki w trakcie meczu.

Po tym emocjonującym meczu, zarówno QPR, jak i Norwich będą teraz przygotowywać się do kolejnych spotkań ligowych. Dla QPR kolejno czekają mecze z zespołami Stoke City, Bristol City oraz Rotherham, natomiast Norwich zmierzy się z drużynami Watford, Cardiff oraz Blackburn. Kibice obu drużyn mogą być pewni, że kolejne spotkania przyniosą równie wiele emocji jak to, które mieli okazję śledzić na MATRADE Loftus Road.